Wynajem

Wytwornice do baniek mydlanych

wytwornice

Wypożycz wytwornicę do baniek mydlanych i osobiście zadbaj o uatrakcyjnienie twojej uroczystości. Wspaniałe rozwiązanie dla osób które osobiście chcą tworzyć udane widowisko. Tysiące małych baniek to gwarancja udanej imprezy. W naszej ofercie znajdują się wytwornice o wysokjej wydajności, potrafiące zadowolić wymagających klientów i nadające się także na duże otwarte imprezy.


Fontanny czekoladowe

Fontanny czekoladowe

Słodka atrakcja, która doskonale nadaje się na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Wynajmij urządzenie i zorganizuj swoim gościom niezapomniane słodkie przyjęcie. W Naszej ofertcie znajdują fontanny o róznej wielkości potrafiące obsłużyć od małych przyjęć do dużych eventów czy konferencji.


Kolorowa, pyszna wata cukrowa

Fontanny czekoladowe

Puszysta, słodka, delikatna ... różnokolorowa a przede wszystkim przepyszna ! Wata cukrowa to smakołyk obok którego ciężko jest nam przejść obojętnie. Smakołyk budzący wiele pozytywnych emocji u dzieci oraz przywołujący miłe wspomnienia u dorosłych. Smakołyk który jest świetną alternatywą na różnego rodzaju imprezy plenerowe, even-ty, festyny jak i te mniejsze uroczystości. Oferujemy możliwość zamówienia waty cukrowej w różnych smakach i kolorach !

Pop pop… Popcorn

Fontanny czekoladowe

Chrupiąca, smakowita, aromatyczna przekąska. Przekąska na każdą okazję, która umila wolny czas. Popcorn jest wspaniałym uzupełnieniem zorganizowanych imprez i pikników, szkoleń i konferencji oraz wszelkich wydarzeń skupiających większą ilość osób. Oferujemy maszyny które mogą obsłużyć 250-300 os. Poza produkcją pysznej prażonej kukurydzy, j ciekawy wygląd maszyny w stylu retro jest dodatkowym atutem każdej imprezy.
Zobacz więcej


Ice Cone

Fontanny czekoladowe

Ice Cone to świetny pomysł na upalne dni! Jest to odmiana lodowego deseru polewanego smakowymi syropami. Ten zimny przysmak podawany jest w stożkach papierowych lub filiżankach. Ten zimny przysmak robi furorę! Niebieskie, różowe, fioletowe- to najbardziej popularne kolory, dzieci po prostu go uwielbiają a dorośli nie potrafią przejść obok niego obojętnie. Jest to gwarantowana Uczta dla podniebienia !

  • organizacja imprez dla dzieci
  • organizacja imprez dla dzieci
  • organizacja imprez dla dzieci
  • organizacja imprez dla dzieci
  • organizacja imprez dla dzieci