O Nas

Od początku przyświeca nam ten sam jeden cel – „Sprawianie maluchom radości! „ Hoki Poki to dynamicznie rozwijająca się firma, składająca się z grupy kreatywnych, pełnych pomysłów ludzi, którzy zawsze mają głowy doskonałych projektów, myśli i idei. Działamy w oparciu o zdobyte doświadczenie- wypracowane kilkuletnią działalnością, sprawdzoną bazę dostawców oraz rozległe kontakty, które umożliwiają szybkość realizacji zamówień.

Nasza oferta obejmuje organizacje wszelkiego rodzaju imprez, z których każda odbywa się według oddzielnego scenariusza dopasowanego do potrzeb i oczekiwań zamawiającego. „Hoki poki” prężnie działa do ostatniej minuty każdego przedsięwzięcia, gdyż budowanie oraz poszukiwanie nowych rozwiązań jest naszą pasją.

Kolorowy świat baniek mydlanych, płynące kaskadami czekolady, dekoracje artystyczne, zabawy ze zwierzakowymi balonikami to zaledwie skromna część oferty, jaka czeka na Państwa w krainie Hoki Poki. Jesteśmy przekonani, że korzystając z naszych usług otrzymacie Państwo kompleksowe rozwiązanie w zakresie organizacji imprez dla waszych pociech.