Imprezy tematyczne

Wprowadzimy waszych najmłodszych do krainy fantazji. Gdzie podczas zabawy dzieci będą mogły się spotkać z postaciami z różnych bajek, wcielić się w postacie czarodziei, sportowców, artystów i innych idoli, spełniając przy tym swoje dziecięce marzenia. Każdy z przygotowanych przez nas scenariuszy dopasowujemy stopniem trudności do wieku dzieci, tak aby zadania, które przed nimi stawiamy nie były ani za proste ani zbyt trudne. Mogą to być imprezy np. w klimacie amerykańskiego westernu, gdzie nasi uczestnicy będą mogli wcielić się w prawdziwych kowboi i poczuć kowbojskiego ducha na dzikim Zachodzie.

Możemy przenieść się do krainy Smerfów, gdzie będziemy mogli poznać bliżej wszystkich mieszkańców wioski Smerfów i zastawić pułapkę na groźnego Gargamela.

Dla dziewczynek czeka zaczarowaną kraina księżniczek, gdzie każda z nich będzie mogła wcielić się w wymarzoną księżniczkę i wyczarować swój strój oraz zamieszkać w zaczarowanym zamku.

Gwarantujemy świetną zabawę wraz z naszymi bajkowymi przyjaciółmi, którzy zorganizują różnego typu konkurencje i wprowadzą wszystkich w wesoły nastrój.

Przedstawione przez nas wyżej propozycje są jedynie opcjami. Dla każdej grupy jesteśmy w stanie przygotować jedyny i niepowtarzalny program, tak aby dopasować tematykę do zainteresowań dzieci ich ulubionych postaci czy upodobań.

 

1
1